שירותים

חברה תומכת תחבורה ציבורית

על בסיס ניסיון רב שנים של צוות הקבוצה, מפעילה קבוצת יחד אוטובוסים ושירות תומך תחבורה ציבורית לחברות התחבורה המובילות בישראל, כלל האוטובוסים בקבוצה מצויידים במערכות כירטוס, שילוט ומערכות איכון. נהגי החברה בעלי ניסיון וידע בהפעלת קווי תחבורה ציבורית בכל אזור בארץ ובכל שעות היממה

הסעות

במדינת ישראל מוסעים באופן קבוע בכל יום ובמשך כל השנה המוני בני אדם, עובדים ותלמידים אל החברות, המפעלים ובתי הספר החשיבות וההשפעה שקיימים בהגעה מדוייקת, נינוחה ובזמן של הנוסעים, הנם גורם משפיע על פעילות של כל חברה או ארגון. קבוצת יחד מתמחה בתכנון ובביצוע של הסעות קבועות ומשתנות למפעלים, ארגונים, בתי ספר ומוסדות שונים באמצעות מגוון של רכבים חדישים ובטיחותיים בכל גדלי הרכב ולכל מטרה.

קבוצת יחד מפעילה מדי יום קווי הסעה קבועים למפעלים, חברות, בתי ספר ומוסדות שונים, ההסעות מבוצעות בהתאם לדרישת הלקוחות השונים ובתכנון משותף, ההסעות מבוצעות בכל גודל כלי הרכב החל ממונית ל 4 נוסעים ועד לאוטובוסים.
יחד עם ההסעות הקבועות קבוצת יחד מפעילה שירותי הסעה פרטיים לכל צורך ומטרה החל מכל סוגי האירועים משפחתיים, טיולים של ארגונים או פרטיים, נסיעות לנתב"ג ועוד. ההסעות מתקיימות בכל שעות היממה ובכל סוגי וגודל כלי הרכב.

חברות הפקה, חברות תיירות ומארגני אירועים גדולים נזקקים לא אחת להסעות מזדמנות או שאטלים לאירועים גדולים, בקבוצת יחד קיים הידע והניסיון של עובדי אגד לשעבר ותיקים ומיומנים בעלי ידע וניסיון בניהול ותפעול פרויקטים מסוג זה, החל משלב התכנון ועד הביצוע.

ארגון אירועי עובדים, טיולים ופנאי

קבוצת יחד מפעילה את "בשביל הדרך" צוות הטיולים והפנאי. בשביל הדרך יודעים לקחת כל רעיון ולהפוך אותו לחוייה מושלמת עבור כל לקוח בין אם זה טיול או מסע אתגריים ועד ליום כייף וגיבוש לצוותים מקצועיים וועדי עובדים.

בפייסבוק לחפש: קבוצת י.ח.ד-בשביל הדרך