פעילות החברה

הסעות

במדינת ישראל מוסעים באופן קבוע בכל יום ובמשך כל השנה המוני בני אדם, עובדים ותלמידים אל החברות, המפעלים ובתי הספר החשיבות וההשפעה שקיימים בהגעה מדויקת,  נינוחה ובזמן של הנוסעים, הנם גורם משפיע על פעילות של כל חברה או ארגון.

קבוצת יחד מספקת שירותים בפריסה ארצית ומתמחה בתכנון ובביצוע של הסעות קבועות ומשתנות למפעלים, ארגונים, בתי ספר ומוסדות שונים באמצעות מגוון של רכבים חדישים ובטיחותיים בכל גדלי הרכב ולכל מטרה

ועושה שימוש בקדמת הכלים הטכנולוגיים, תוכנות ומערכות איכון על מנת לספק שירות איכותי ויעיל לכל לקוח ולכל מטרה.

קבוצת יחד מפעילה מדי יום קווי הסעה קבועים למפעלים, חברות, בתי ספר ומוסדות שונים, ההסעות מבוצעות בהתאם למכרזים ולדרישת הלקוחות השונים ובתכנון משותף, ההסעות מבוצעות בכל גודל כלי הרכב החל ממוניות ועד לאוטובוסים.

קבוצת יחד מפעילה שירותי הסעה פרטיים לכל צורך ומטרה מתיירות פנים וטיולי בתי ספר, , טיולים של ארגונים או פרטיים, אירועים משפחתיים, נסיעות לנתב"ג ועוד. ההסעות מתקיימות בכל שעות היממה ובכל סוג וגודל כלי הרכב.

חברות תיירות, חברות הפקה ומארגני אירועים גדולים נזקקים לא אחת להסעות מזדמנות בהיקפים שונים ושאטלים לאירועים גדולים, בקבוצת יחד קיים הידע הצוות והניסיון בניהול ותפעול פרויקטים מסוג זה, החל משלב התכנון ועד הביצוע.

תפריט נגישות